Stójka

Kacper Formela - Karate w MMA

8
Kup teraz
199.00 PLN

Karate charakteryzuje się m.in. specyficzną pracą na nogach oraz szerokim wachlarzem kopnięć. Oglądając walki MMA takich zawodników jak Kacper Formela, Lyoto Machida czy Georges St-Pierre nie da się nie zwrócić uwagi na ich charakterystyczny styl walki, który jest równie efektowny, co efektywny. Kacper Formela (14-4 w MMA) w swojej szkoleniówce pokazuje esencję karate, tłumaczy co warto zabrać ze sobą z tego stylu do MMA, a co należy zmodyfikować, aby być kompletnym fighterem. Obowiązkowa pozycja zarówno dla osób trenujących MMA, jak i dla typowych stójkowiczów! 

Czas trwania: 1h 50min O trenerze: Kacper Formela - posiadacz czarnego pasa w karate. Zdobywał medale na Mistrzostwach Europy i Świata (m.in. srebro na MŚ w Liverpoolu w 2013 roku). Został też dwukrotnym Mistrzem Świata Karate FSKA. Zawodnik MMA reprezentujący Mighty Bulls i Piranha Gdynia, prowadzący zajęcia w Formela Fight Team Władysławowo. Mistrz organizacji FEN w wadze piórkowej. 

polecane
Adam Grabowski - Khabib's game

Instruktażówka przygotowana przez Adama Grabowskiego rozkłada na czynniki pierwsze "grę Khabiba". Kurs rekomendujemy zarówno osobom...

Rafał Dębski - Podstawy treningu balistycznego

Szkolenie dokładnie i szczegółowo opisuje ogólne  założenia treningu balistycznego i korzyści jakie ze sobą niesie....

Jarek Malinowski - Podstawy Kickboxingu

Materiał został przygotowany dla wszystkich, którzy chcą poznać fundamenty kickboxingu. Jarek Malinowski rozkłada jego podstawowe...

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję